Online трансляція

Що та де облаштують у Запоріжжі до новорічних свят

23 Листопада 2021

У Запоріжжі готуються до новорічних свят. В місті облаштують одразу 4 святкових локації, які працюватимуть з 18 грудня до 16 січня.

На площі Маяковського традиційно встановлять міську ялинку, світлові консолі прикрасять пішохідну зону проспекту та Бульвар Шевченка. Цього року новорічну локацію влаштують і на “Козацькому колі” на Хортиці. А ось каскад фонтанів «Райдуга» перетвориться на новорічне містечко з ковзанкою та фудкортами.

Між площею Маяковського та каскадом фонтанів “Райдуга” курсуватиме новорічний електропотяг. На створення новорічної казки з міського бюджету виділили 8 мільйонів гривень. Частина – це гроші, котрі мали витратити на святкування Дня міста, яке відмінили через карантин. Проєкт розробляли три місяці.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!