Online трансляция

Що руйнує запорізьку греблю та як її рятувати

17 апреля 2020

Нещодавно на дорожньому полотні греблі ДніпроГЕС з’явились тріщини. У містян виникли питання, мовляв, нещодавно дорогу ремонтували — чому знов? Сьогодні керівництво Дніпровьскої ГЕС повідомило журналістам про причини створення ямковості.

Чорні ділянки на дорожньому полотні греблі — латки на тріщинах. Враховуючи те, що восени минулого року тут було проведено серйозний ремонт, у багатьох жителів Запоріжжя постало питання — чому знов? Керівник Дніпровської ГЕС сьогодні відповів на питання. Як виявилося, не всі дотримуються вимог дорожніх знаків та швидкісного режиму, водії фур просто нехтують заборонами.  Керівництво Дніпровської ГЕС припускає, що таким водіям простіше та швидше заплатити штраф. Який навіть не доходить до трьохсот гривень. На цілісність дорожнього полотна впливає вібрація. На її силу впливають саме вантажівки. До цього додається і вік споруди, який скоро сягне ста років.

Гребля потребує капітального ремонту. Але говорити про нього можна буде лишень після введення в експлуатацію нових мостів. Поки що ж керівництво ДніпроГЕСу повідомило, що протягом цього року планується зробити 2 поточних ремонти, один з яких – робота саме з деформаційними швами.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5