Online трансляція

Що потрібно для успішного контрнаступу українських військових на Півдні: розповідає експерт

12 Липня 2022

Україна готується до контрнаступу на півдні. Питання деокупації Запорізької, Херсонської областей, Криму є нагальним, втім до цього потрібно підготуватися. Що для цього потрібно? які прогнози щодо атаки на Запоріжжя та із території Білорусі? Про роботу Хаймерсів та інше – розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

Детальніше про актуальну воєнну ситуацію в Україні дивіться у програмі «Експертна думка» з Владиславом Селезньовим одразу після випуску новин о 17-й і 19-й.

Україна має мільйони мобілізаційного резерву, але для того, щоб контрнаступ був ефективним, потрібна зброя і вміння з нею працювати, – зазначає військовий експерт Владислав Селезньов. Крім того, зараз окупаційна армія зосередила понад 60% своїх сил на східному напрямку. Але це не означає, що їх не можуть перекинути до Запоріжжя.

Збройні сили України стали ефективніше нищити окупантів, щойно надійшли перші високомобільні системи «Хаймерс». Зокрема російська армія втратила військовий аеродром поблизу Мелітополя. Він був зручним майданчиком для наступу росармії у напрямку Запоріжжя та Бахмута, – каже військовий експерт.

Велику лепту у нашу перемогу у цій війні вносять партизани, які учиняють хаос у тилах окупантів. Але, на думку Владислава Селезньова, росіяни все одно планують створити так зване оперативне оточення та атакувати на лінії Бахмут-Сіверськ.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!