Online трансляція

Що чекає на Запоріжжя найближчими тижнями – думка експерта

30 Червня 2022

Окупанти щодня обстрілюють населені пункти на Запоріжжі та продовжують тероризувати українців. Натомість – наші захисники міцно тримають оборону та просуваються вперед. У страху від контрнаступу Збройних Сил України загарбники вдаються до цинічних дій та просять лікарняні, аби поїхати додому. Що чекає на Запоріжжя найближчими тижнями – думка експерта – далі.

З чим пов’язані вибухи на складах зброї і нафтобазах в Росії, як окупанти пояснюють те, що у Бердянському порту також не спокійно? Та яка ситуація наразі на інших напрямках фронту – про це і не тільки у програмі “Експертна думка” голови Українського центру безпеки та співпраці – одразу після випуску новин о 17-й і 19-й на TV5.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!