Online трансляція

Ще один: на Запоріжжі стався вибух у приватному будинку

22 Вересня 2021

Ввечері 21 вересня бійці ДСНС та правоохоронці отримали виклик з повідомленням про те, що вдруге за добу у області стався вибух в приватному будинку. Цей інцидент спровокував нетверезий чоловік.

Як повідомляють у прес-службі ДСНС, виклик рятувальники отримали з м. Токмак о 18 годині. На одній з вулиць міста пролунав вибух, в бійці ДСНС одразу ж прибули на місце події. Виявилось, що вибухнула газоповітряна суміш у приватному будинку. Подія спричинила пожежу, яка розповсюдилася на 40 кв.м. І в момент події у будинку був чоловік, його 71-річний власник. З палаючого будинку його забрали каретою швидкої до лікарні, де медики діагностували у нього опіки тіла.

Пізніше у полііі повідомили, що винуватцем вибуху став сам власник оселі, який будучи п’яним необережності поводився з газовим приладдям.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!