Online трансляція

Ще чистіше: Метінвест планує посилити екологічну модернізацію та почати виготовляти «зелену сталь»

6 Вересня 2021

«Зелена» сталь – що це таке і чому за нею майбутнє? Про це говорили на інвестиційному форумі у Маріуполі. Тему висвітлювала генеральна директорка компанії «Метінвест Інжиніринг» Мар’я Васильєва.

За її словами, на світовому металургійному ринку в тренді – декарбонізація, тобто зменшення вуглецевого впливу на атмосферу. А також – використання у виробництві енергії сонця та вітру. Працювати за цими принципами планують і в компанії Метінвест.

“Ми перед собою ставимо за мету поступово перейти взагалі від цього типу виробництва на абсолютно новий, більш зелений, більш чистий тип. І якщо наша сталь буде вироблятися із зеленої електроенергії, шляхом отримання зеленого водню, а не розщеплення коксу або спалювання коксу, вона буде вважатися кращою сталлю, то такі компанії, як «Мерседес» стоятимуть в черзі за цією сталлю”, – зазначила генеральна директорка ТОВ «Метінвест Інжиніринг» Мар’я Васильєва.

Екологічна модернізація на підприємствах Метінвесту триває. Увагу в компанії приділяють і підготовці спеціалістів нової формації, яких навчатимуть в університеті Метінвест політехніка. Саме вони будуватимуть в Україні металургію майбутнього.

Автор: Телеканал TV5



Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!