Online трансляція

Російський фейк: Україна таємно готувала біологічну зброю

12 Березня 2022

Армія птахів, кажанів і рептилій: Україна таємно готувала біологічну зброю. «Викриття року» належить дурням з міноборони росії. І тепер це нова причина, з якої вони на нас напали. Чому це повна маячня – пояснюємо

Кремлівська пропаганда ошелешує каструлеголових росіян: викрили 30 секретних американських лабораторій в Україні. Судячи з обвинувачень, спільно з Пентагоном розробляли біозброю проти ДНК слов’ян, продовжуючи «культ вищої раси» Гітлера. Засумнівалися навіть у тому, що коронавірус вийшов з Ухані, а не з української лабораторії. Обвинувачення дійшли аж до ООН.

Однак росіяни впевнені, у підступному українсько-американському плані були задіяні птахи. Їх ми спершу заразили б, а тоді відправили у політ на московію.

«Маячня, зрозуміла для будь-якого школяра, знайомого з курсом біології». Відреагували на розтиражовані у росЗМІ матеріали — випускники біофаку державного університету москви!

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!