Online трансляція

Російські війська зруйнували храм у Гуляйполі

7 Березня 2022

«Вони православні?»: кремлівські нелюди зруйнували храм у Гуляйполі. Снаряд влучив у дах першого поверху і виніс стіну. Шмати цегли розлетілися навкруги, церква тріснула. Дивіться відео очевидців:

“Розбомблене приміщення церкви. І їм взагалі по*рать, куди стрілять. «Денацифікація» грьобана! Ось. Повністю… Це Гуляйполе, сьогодні 7 чи 6 лютого, у нас вже дні збилися, Запорізької області. Російські війська зруйнували інфраструктуру міста. Це робить Росія усвідомлено. Вони стріляли чітко по житловим кварталам”, – каже авторка відео.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!