Online трансляція

Російська ракета зруйнувала кілька приватних будинків у Запоріжжі: як відбувається їхнє відновлення

18 Травня 2022

Три тижні тому у результаті ворожої повітряної атаки у Запоріжжі було пошкоджено більше десяти будинків. На щастя, ніхто не загинув, але удар був настільки сильним, що кілька будівель зруйнувало повністю. Як відновлюють свої помешкання місцеві та яка допомога їм необхідна – дізнавалися наші журналісти.

Родина Маслюків виїхала до Запоріжжя з рідного села Полтавка, що поруч із Гуляйполем, 20 квітня. Але жахлива війна настигла їх і тут. Через тиждень уламки ворожої ракети приземлилися поруч з їхнім будинком в одному з мікрорайонів Запоріжжя.

Машина Сергія стояла у сусідньому дворі. Саме тут постраждав 11-річний хлопчик. У момент удару він перебував у будинку. У будинку повилітали всі вікна, пошкоджені двері, паркан знесло зовсім. Наталя каже, синові Маркові досі страшно залишатися вдома самому.

У тих будинках, які постраждали найбільше, встановили нові вікна та відремонтували дах. Але не всім, – кажуть місцеві.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!