Online трансляція

Романтичні вистави, майстер-класи та квест: як у Запоріжжі відсвяткувати День Святого Валентина

10 Лютого 2021

Наближаться найромантичніший день року. І з нагоди свята Дня Святого Валентина різні культурні заклади Запоріжжя підготували чимало тематичних розваг для відвідувачів.

Городянам пропонують відсвяткувати день закоханих у залах театрів та музеїв. Ділимося з вами добіркою тематичних заходів, якими можна прикрасити своє побачення.

Філармонія

У філармонії спеціально до Дня всіх закоханих підготували прем’єру святкової музичної програми академічного симфонічного оркестру «Все про кохання». На концерті прозвучить вічна класика, джазові та популярні естрадні композиції, об’єднані темою любові.

Коли: 14 лютого, початок о 18.00.

Деталі про вартість квитків: 236-44-67.

Театр-лаборатірія «Vie»

У театрі-лабораторії «Vie», що на острові Хортиця, до Дня святого Валентина відбудеться концертна програма за творами Олександра Вертинського «І сміх, і сльози, і любов …». Прозвучать його пісні і вірші.

Коли: 13 і 14 лютого, 17.00

Деталі про вартість квитків: 095-776-54-32.

Театр юного глядача

ТЮГ покаже одну зі своїх найкращих комедій, французьку «Боїнг-Боїнг, або На крилах любові». Девіз головного героя – «Ніяких коханок, тільки законні нареченої. Три наречених – це оптимально ».

Коли: 14 лютого, 18.30.

Деталі про вартість квитків: 286-29-72.

Театр ім. Магара

Тут покажуть театралізований концерт «Viva Flamenсo». У програмі – чуттєва іспанська музика і танці. Концерт побудований на контрастному порівнянні драматизму і фатальний любовної драми з яскравими, святковими сценами народного життя.

Коли: 14 лютого в 18.00.

Деталі про вартість квитків: 764-38-17.

Краєзнавчий музей

У обласному краєзнавчому музеї готують кілька заходів з нагоди Дня закоханих. Напередодні Дня Валентина тут проведуть тематичні майстер-класи, а усіх відвідувачів з іменем Валентин очікує бонус у вигляді вільного відвідування музею.

А безпосередньо святковий день можна провести у музеї на швидких побаченнях. Організатори гарантують приємні емоції та можливість знайти свою другу половинку

Коли: 13 та 14 лютого

Деталі про події: на сторінці обласного краєзнавчого музею у Фейсбук

Хортиця

Заповідник також запрошує до себе на день закоханих. Гостей запрошують взяти участь у романтичному квесті, та зібрати 2 половинки серця. Переможці отримають не лише приємні знайомства, а й шанс потрапити на унікальну екскурсію.

Коли: 14 лютого

Деталі про захід: на сторінці заповідника у Фейсбук

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5