Online трансляція

Роботи тривають: на якій стадії будівництво запорізьких мостів

23 Лютого 2021

У Запоріжжі гігантський плавучий кран Захарій продовжує будівництво вантового моста через Дніпро. Роботи тривають паралельно на усіх будівельних майданчиках.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області, зведення вантового мосту, що з’єднає центральну частину міста з островом Хортиця, відбувається у кілька етапів. Активно ведуться роботи на будмайданчику у Кривій бухті, де збирають тимчасові опори, а кран Захарій перевозить ці конструкції до самого мосту та допомагає їх встановлювати. Днями встновили другу таку опору. Усього ж для будівницта самого мосту треба зібрати та встановити 12 тимчасових опор.

Паралельно з цим продовжуються роботи і на другій частині мосту через Старий Дніпро, що з’єднує Хортицю з Бабуркою. Роботи тут, як і в Кривій бухті, ведуться ледь не цілодобово.

У Службі автомобільних доріг сподіваються, що за нормальних погодних умов та своєчасного фінансування, до кінця цього року вже запустять рух по другій половині мосту через Стрий Дніпро, а також – відкриють для руху першу чергу вантового мосту з центра міста на Хортицю.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5