Online трансляция

Рятувальники до професійного свята отримали у подарунок унікальне авто

17 апреля 2020

Професійне свято сьогодні відзначають працівники пожежної охорони. До свята отримують нагороди і подарунки. Запорізька пожежно-рятувальна частина №29 отримала унікальний автомобіль від комбінату «Запоріжсталь».

Спецавтомобіль поповнив автопарк пожежно-рятувальної частини №29, яка обслуговує 3 металургійні підприємства Запоріжжя.  Такий подарунок до професійного свята всіх пожежних частина отримала від комбінату «Запоріжсталь». Цей автомобіль може перевозити 5 тон води та 500 літрів піноутворювача, що в 3 рази більше, ніж на інших машинах, що стоять на озброєнні в частині. Сучасні насоси, якими оснащений автомобіль, дозволяють подавати воду на висоту більше 30-ти метрів, а їх продуктивність досягає 60-ти літрів в секунду. Також машина обладнана набором рятувального обладнання.

До свята рятувальники також отримали грамоти та грошові премії. Кажуть: завдяки підтримці від комбінату «Запоріжсталь» мають змогу щоразу підвищувати якість своєї роботи. Рятувальники зізнаються: до роботи готові завжди. А найбільше свято для них – коли нічого не горить і люди у безпеці.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5