Online трансляція

Резонансне пограбування ювелірної крамниці у Запоріжжі: з’явилися нові подробиці

11 Серпня 2021

14 червня пограбували офіс однієї з мереж ювелірних крамниць. Тоді Запоріжжя та область вразила сума забраних коштів. Наразі правоохоронці вже встановили особи зловмисників.

Виявилося, що їх було троє: двоє посадовців фірми та охоронець, чоловік з Донеччини, якого взяли на роботу за підробленими документами. Частину вкрадених цінностей він закопав біля помешкання родичів на Луганщині. Потім вирішив виїхати у Росію.

“В автомобілі 49-річного зловмисника вилучені ювелірні вироби а за місцем мешкання — грошові кошти у сумі понад 20 000 євро. Колишнього охоронця ювелірної мережі затримано відповідно до статті 208 КПК України. За результатами розгляду клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу на підставі ухвали суду, двох фігурантів взято під варту. Ще одного фігуранта оголошено в розшук”, – зазначив начальник відділу Управління карного розшуку ГУ Нацполіції в Запорізькій області Олексій Сичов.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!