Online трансляція

До реанімацій Запорізької області з COVID-19 не потрапив жоден вакцинований пацієнт

13 Жовтня 2021

У реанімаційних відділеннях нашої області наразі немає жодного пацієнта, який був щеплений від коронавірусу. Про це повідомила під час наради в облдержадміністрації координаторка вакцинальної кампанії у Запорізькій області Марина Колерова.

Також вона зазначила, що для отримання стійкого результату у стабілізації епідситуації, в області потрібно щепити щодня близько 11 тис. людей. Нині ж вакцинуються трохи більше ніж 5 тисяч.

У 98% захворілих на коронавірус виявлено штам “Дельта”, який швидко поширюється та має тяжкі форми перебігу хвороби. Зараз у Запоріжжі та області лікарні, що приймають хворих із коронавірусом, заповнені на 70%.

Як ми повідомляли раніше, кількість хворих на коронавірус мешканців нашого регіону стрімко зростає. За добу зафіксували добовий рекорд заражень коронавірусом за останній час – 1050 нових випадків.

Читайте також: за два тижні рівень захворюваності на COVID19 в Запорізькій області збільшився у 2 рази. А так званий базовий показник стабільної епідситуації перевищений у 8 разів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5