Online трансляція

Проблема безпритульних тварин: у Запоріжжі почала працювати робоча група

22 Лютого 2022

Аби розв’язати проблемні питання поводження з безпритульними тваринами, в Запоріжжі створили спеціальну робочу групу. Нещодавно відбулось виїзне засідання.

Як повідомила Запорізька міськрада, члени робочої групи відвідали комунальне підприємство «Побутовик», яке займається відловом та перевезення тварин до ветеринарної установи, де їх стерилізують та вакцинують.

Робоча група висловила низку зауважень. Зокрема наголосили, що необхідно збільшити кількість людей, які приймають заявки від містян. Також відсутня взаємодія з державними ветеринарними установами, не вирішене питання перетримки тварин після стерилізації.

Наголошувалось й на тому, що в договорах на надання ветпослуг необхідно передбачити послуги з УЗД-діагностики, аби з’ясувати, чи була тварина раніше стерилізована, чи ні, а також огляду на наявність у тварини інфекцій.

“Ще раз прозвучало про необхідність перейняти модель, яка працює у Львові. Візьмемо її за основу та будемо адаптувати до наших потреб та реалій. Окрім того, нам потрібна нова Програма поводження з безпритульними тваринами. Вона повинна відповідати ветеринарним нормам та базуватись на гуманному ставленні до тварин. Над її розробкою працюватимемо разом з учасниками робочої групи”, – зазначив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, муніципальний притулок, який так необхідний Запоріжжю, за словами представників міської влади, у місті буде. Проте назвати точну дату поки ніхто не береться.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!