Online трансляція

Про ситуацію у Запорізькій області станом на 1 березня

1 Березня 2022

У Запорізькій області тривають активні бойові дії. Керівники місцевих військових рад з різних районів доповіли про стан подій.

Зараз ідуть бої у Василівці, яку бомблять з учорашнього дня, вже майже добу. Бомблять градами. Ситуація у місті дуже складна і важка, люди залишаються у сховищах. Відомо, що у місті є постраждалі. Снаряди прилетіли на подвір’я місцевої школи, внаслідок чого двоє людей отримали тяжкі поранення.

До Бердянська зайшла росгвардія, розташувалась в будівлі місцевої ради. Влада ж з цієї будівлі пішла і розмістилася в іншому приміщенні, де організувала роботу повністю усіх служб. Тож комунальні служби працюють. Та не дивлячись на це, у місті з’являються гуманітарні проблеми – з нехваткою продуктів харчування, бо в торгівельних мережах завершуються запаси. Є недосстача медичних засобів, кисню для хворих на ковід, що перебувають в лікарнях.

В Мелітополі також влада є, але складна ситуація. Деякі заклади не під контролем української влади, і там так само розміщені підрозділи росгвардії, які виконують завдання із захоплення влади та прийняття управлінських рішень в межах Мелітополя.

У Енергодарі всі служби міста та рада оборони міста переведені у цілодобовий режим роботи. Та проблеми у місті залишаються. Серед головних – поставки пального. Наразі його вистачає, аби забезпечувати роботу комунальних служб, правоохоронних органів, ради оборони на мінімальному рівні. Є питання і у поставці продуктів харчування. Дефіциту харчів наразі немає. У місті працює програма взаємодопомоги, та є запаси продуктів.

У обласному центрі, у Запоріжжі оперативники СБУ затримали ворожого агента, який виявився бойовиком так званої «ДНР», ватажком батальйону «Восток». Бойовик маскувався під місцевого мешканця, і з першого для війни перебував поряд з військовими об’єктами та фотографував їх.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!