Online трансляція

Свято, що об’єднує міста і родини: як у Запоріжжі відзначили День металургів та гірників

19 Липня 2021

Вихідними в Україні відзначили День металурга та гірника. Найгучніше святкували у Запоріжжі. На стадіоні “Славутич-Арена” зібрались тисячі представників професії.

Важливість цих професій важко переоцінити, адже від роботи українських металургів та гірників залежить стабільність не лише окремих міст, а й цілої країни.

“На «Запоріжсталі» працюють мої друзі. Абсолютно наше місто — це і є металурги в основному. Ми заводське місто, у нас дуже багато людей працює на заводах, тому це максимально важливо. Це стратегічно важливі об’єкти, які повинні весь час працювати і процвітати”, -розповіла жителька Запоріжжя Христина Стретинцева.

У цей важливий день металургів та гірників вітали колеги, керівництво та представники влади. Також привітання висловили й українські зірки, які створювали запальний настрій улюбленими хітами.

Приєднатись до запоріжців на “Славутич-Арені” змогли особисто й колеги з інших міст. Вихідними до Запоріжжя приїхали представники родинних династій Метінвесту, а також працівники, які напередодні отримали “Золоту зірку” — найвищу відзнаку компанії.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!