Online трансляція

Свято, що об’єднує міста і родини: як у Запоріжжі відзначили День металургів та гірників

19 Липня 2021

Вихідними в Україні відзначили День металурга та гірника. Найгучніше святкували у Запоріжжі. На стадіоні “Славутич-Арена” зібрались тисячі представників професії.

Важливість цих професій важко переоцінити, адже від роботи українських металургів та гірників залежить стабільність не лише окремих міст, а й цілої країни.

“На «Запоріжсталі» працюють мої друзі. Абсолютно наше місто — це і є металурги в основному. Ми заводське місто, у нас дуже багато людей працює на заводах, тому це максимально важливо. Це стратегічно важливі об’єкти, які повинні весь час працювати і процвітати”, -розповіла жителька Запоріжжя Христина Стретинцева.

У цей важливий день металургів та гірників вітали колеги, керівництво та представники влади. Також привітання висловили й українські зірки, які створювали запальний настрій улюбленими хітами.

Приєднатись до запоріжців на “Славутич-Арені” змогли особисто й колеги з інших міст. Вихідними до Запоріжжя приїхали представники родинних династій Метінвесту, а також працівники, які напередодні отримали “Золоту зірку” — найвищу відзнаку компанії.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5