Online трансляция

Президент призначив запорізьким спортсменам та їхнім тренерам стипендії

17 апреля 2020

Днями на офіційному порталі президента України з’явився указ про призначення стипендій видатним та перспективним спортсменам України. В списку є й запоріжці

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2019 року № 844 “Про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів”, за друге місце на чемпіонатах Європи відзначено срібного призера чемпіонату Європи 2019 зі стрибків у воду Олега Сербіна. Йому призначено вісім прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Також стипендію в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено тренерці Олега Сербіна Ірині Журавльовій.

За третє місце на чемпіонатах Європи відзначено бронзову призерку чемпіонату Європи 2019 зі стрибків у воду Вікторію Кесар. Молода спортсменка отримає стипендію у розмірі семи прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Стипендію отримала і тренерка Вікторії Кесар Ірина Журавльова.

Крім того, стипендія призначена бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 серед юніорів з важкої атлетики Олегу Ганзенко. Юнак отримає стипендію в розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5