Online трансляція

Правоохоронці розшукують зниклого без вісті мешканця Мелітополя: чоловік зник ще в січні

3 Червня 2019

У Запорізькій області продовжуються пошуки чоловіка 1986 року народження, який проживав в Мелітополі. Заява про його зникнення надійшла до поліцейських ще у кінці січня, а зараз правоохоронці перевіряють ймовірне місце його знаходження.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури, заява про зникнення чоловіка надійшла до Мелітопольского відділу поліції від його дружини ще 29 січня. Жінка повідомила, що її чоловік пішов з дому на роботу, втім, так і не повернувся. Ніякого зв’язку з чоловіком немає.

Правоохоронці ж повідомляють, що вже підтверджено той факт, що чоловік виїхав за межі Запорізької області та попрямував у Миколаївську область. Наразі встановлюється останнє місцезнаходження зниклого.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!