Online трансляция

Повільне відновлення: як на Запоріжжі починає працювати обласний транспорт

29 мая 2020

В  області відновлено міжміське сполучення. Проте, перевізники скаржаться на невелику кількість пасажирів. Приміром, у Бердянську на третину впала кількість рейсів. Схожа ситуація і в Пологах.

Водії маршруток міжміського сполучення не налаштовані на спілкування з журналістами. Кажуть, важко стримувати емоції, коли в автобусі у кращому випадку три пасажири. Деякі водії повертаються у гараж. До карантину найінтенсивніший рух був у напрямку Запоріжжя. Автобуси відправилися через кожні півгодини, було більше сорока рейсів. Сьогодні – не більше двадцяти. А це неминучі збитки. Надія перевізників тільки на те, що пасажирів побільшає вже дорогою. І на те, що незабаром до Бердянська таки поїдуть відпочивальники.

На малу кількість пасажирів жаліються  і водії громадського транспорту у місті Пологи. Анатолій працює на внутрішньоміських маршрутах. Каже, після майже двомісячного карантину і заборони на роботу, пасажирські перевезення відновлюються дуже повільно. Причина всьому жорсткий карантин, що діяв донедавна. Наразі заважають працювати і нелегали, які перевозять пасажирів на приватних авто. Слова водіїв підтверджують і у касі пологівського автовокзалу. Хоч наразі відновлено транспортне сполучення, крім міжобласних рейсів. Квитків все одно купують набагато менше.

Малій кількості пасажирів дивуються і самі ж користувачі громадського транспорту. Хоча інколи  охочих сісти в автобус  більше, ніж дозволяють правила карантину.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5