Online трансляция

Повернутися у життя: дівчина, якій вистрілили з рушниці у обличчя, потребує допомоги

29 апреля 2020

Історія про дівчину, якій прямо в обличчя поцілили з рушниці, понад півроку тому шокувала всю Україну. Дівчинка перенесла вже кілька операцій. Втратила одне око, ніс сильно пошкоджено. Поліні готові безкоштовно допомогти максимально відновити зовнішність у Бостоні, але грошей на переліт та проживання у родини немає.

21 серпня 2019 року. Цей день став фатальним у житті сімнадцятирічної Поліни. Разом з подружками дівчина була у гостях. В один момент донька господарів будинку взяла до рук рушницю. Випадково чи ні, правоохоронці досі не з’ясували, але куля потрапила в обличчя Поліни. Дівчинка через півтора місяці лікарняного повернулася додому. Зараз вона практично ні з ким не спілкується. Малює картини та мріє про власну родину, роботу та повноцінне життя. Поліна вступила до вишу, але на першу пару піти не судилося. У майбутньому планує стати економістом.

Майже з першого дня трагедії родині допомагає засновниця благодійного фонду “Емоція” Злата Некрасова. Вона й допомогла знайти лікарів, які готові зробити Поліні операції. Щоправда можливо це лише у Бостоні. Родині необхідно близько десяти тисяч доларів. Таких коштів у батьків Поліни немає.

Допомогти Поліні повернутися до повноцінного життя може кожен з вас. Дізнатися реквізити можна за номером, який ви бачите на своєму екрані.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5