Online трансляція

Потрібна допомога: дівчина з Запоріжжя бореться за життя своєї мами

5 Квітня 2021

Бачити маму поруч, здоровою і усміхненою. Про це сьогодні мріє 17-річна Вероніка Левченко. У лютому лікарі повідомили невтішну звістку: у її матері Олени рак крові. З того моменту вся родина бореться за життя жінки, витрачаючи чималі гроші.

Новина шокувала всю родину. Але хвороба не терпіла зволікань. Жінка вже пройшла кілька хіміотерапій, вартість кожної з яких – близько 12 тисяч грн. За словами лікарки Олени, для цієї форми лейкемії трансплантація в майбутньому необхідна. Сьогодні ж боротьба за життя жінки триває. Майже весь час Вероніка намагається приїжджати до мами. Так само і батько дівчини, бігає між роботою і лікарнею. У родини Левченко є й молодша донька, семирічна Настя. За нею доглядають бабусі й дідусі.

Підтримати родину Левченко у зборі коштів на лікування жінки можна на сайті благодійного фонду «Хелпус». Для цього оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Олену перейдіть у кінець сторінки,  натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму. Надіслати допомогу можна і на картку 5168757337579421 на ім’я Левченко Олена Павлівна.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!