Online трансляція

Потрібна допомога: дівчина з Запоріжжя бореться за життя своєї мами

5 Квітня 2021

Бачити маму поруч, здоровою і усміхненою. Про це сьогодні мріє 17-річна Вероніка Левченко. У лютому лікарі повідомили невтішну звістку: у її матері Олени рак крові. З того моменту вся родина бореться за життя жінки, витрачаючи чималі гроші.

Новина шокувала всю родину. Але хвороба не терпіла зволікань. Жінка вже пройшла кілька хіміотерапій, вартість кожної з яких – близько 12 тисяч грн. За словами лікарки Олени, для цієї форми лейкемії трансплантація в майбутньому необхідна. Сьогодні ж боротьба за життя жінки триває. Майже весь час Вероніка намагається приїжджати до мами. Так само і батько дівчини, бігає між роботою і лікарнею. У родини Левченко є й молодша донька, семирічна Настя. За нею доглядають бабусі й дідусі.

Підтримати родину Левченко у зборі коштів на лікування жінки можна на сайті благодійного фонду «Хелпус». Для цього оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Олену перейдіть у кінець сторінки,  натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму. Надіслати допомогу можна і на картку 5168757337579421 на ім’я Левченко Олена Павлівна.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5