Online трансляція

Потрібна допомога: 38-річна запоріжанка бореться за життя

20 Квітня 2021

38-річна Наталія Шевченко вже понад півроку бореться із важкою хворобою. Восени минулого року у жінки виявили злоякісне новоутворення. Звичайна родимка на тілі поступово збільшувалася, а після її видалення лікарі повідомили: це меланома.

Наталії Шевченко – 38. Життя жінки було звичайним до осені минулого року, коли її почала турбувати звичайна родимка за вухом. Жінка звернулася до лікарів, ті сказали – видалити родимку. Дослідивши утворення, фахівці дали невтішний висновок – це меланома, рак шкіри. У грудні вже ставили IV стадію. Хвороба прогресувала надто швидко.

Хіміотерапія не дала позитивних результатів. Лікарі порадили імунотерапію, яку Наталія через брак коштів не змогла собі дозволити. Зараз жінка на так званій таргетній терапії – коштує вона порівняно менше, але суми для родини залишаються непідйомними.

Допомогти жінці побороти хворобу можна на сайтіблагодійного фонду «Хелпус». Для цього оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Наталію перейдіть у кінець сторінки, натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму.

Допомогти можна і прямим переводом на картку ПриватБанк 4149 6090 0304 1052 на ім’я Шевченко Наталія

Будь-який грошовий внесок це можливість дати шанс Наталії на життя.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!