Online трансляція

Потрібна допомога: 38-річна запоріжанка бореться за життя

20 Квітня 2021

38-річна Наталія Шевченко вже понад півроку бореться із важкою хворобою. Восени минулого року у жінки виявили злоякісне новоутворення. Звичайна родимка на тілі поступово збільшувалася, а після її видалення лікарі повідомили: це меланома.

Наталії Шевченко – 38. Життя жінки було звичайним до осені минулого року, коли її почала турбувати звичайна родимка за вухом. Жінка звернулася до лікарів, ті сказали – видалити родимку. Дослідивши утворення, фахівці дали невтішний висновок – це меланома, рак шкіри. У грудні вже ставили IV стадію. Хвороба прогресувала надто швидко.

Хіміотерапія не дала позитивних результатів. Лікарі порадили імунотерапію, яку Наталія через брак коштів не змогла собі дозволити. Зараз жінка на так званій таргетній терапії – коштує вона порівняно менше, але суми для родини залишаються непідйомними.

Допомогти жінці побороти хворобу можна на сайтіблагодійного фонду «Хелпус». Для цього оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Наталію перейдіть у кінець сторінки, натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму.

Допомогти можна і прямим переводом на картку ПриватБанк 4149 6090 0304 1052 на ім’я Шевченко Наталія

Будь-який грошовий внесок це можливість дати шанс Наталії на життя.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5