Online трансляція

Потрапити у казку: яку екзотику можна побачити в Запорізькому ботанічному саду

22 Червня 2022

У Запорізькому ботанічному саду попри те, що завжди гарно, не менш цікаво, адже різноманіття рослин дозволяє милуватися різноманітною картинкою не лише кожного сезону, а кожного тижня та навіть дня.

Наразі у саду можна побачити як цвіте юка нитчаста, кактус, плоди якого можна їсти, та рослина, яку в народі за її пишне цвітіння називають лисячий хвіст. Все це роздивлялися наші колеги.

Побувати у ботанічному саду Запоріжжя лише раз – це побачити тільки маленьку частинку навколишньої краси природи. Адже не лише кожного погодного сезону, а й кожного місяця, тижня картинка у саду змінюється.

У саду пишно квітнуть юки нитчасті. На перший погляд, рослина звична для багатьох, але у ботсаду можна дізнатися, що біла красуня не лише декоративна рослина. У США волокна юки нитчастої донині додають до бавовни при виробництві джинсів. Це підвищує їхню стійкість до зносу.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!