Online трансляція

Потягом до Азовського моря: скільки вартуватиме квиток на відпочинок

14 Червня 2021

Бердянськ та узбережжя Азовського моря стали ще ближче. Завдяки потягам, які почали курсувати в літній сезон. 

Влітку географія руху потягів значно розширилася. У розкладі, крім Львова, з’явилися ще Дніпро, Кривий Ріг, Харків і ще один потяг зі столиці. Розклад зроблено так, що більшу частину шляху пасажири їдуть вночі. І це не єдиний фактор, який впливає на вибір транспорту – автобус або залізниця.

Ще один плюс для пасажирів залізничного транспорту – це вартість квитків. Вона нижча, ніж автобусним сполученням, якщо це плацкарт. Єдиний мінус – час в дорозі. Потягом виходить трохи довше.

Нагадаємо, чимало жителів Запорізької області та інших регіонів України обирають для проведення відпустки узбережжя Азовського моря, зокрема, Бердянськ. Дістатись до курортного міста можна різними видами транспорту, але найпопулярнішим поки залишається автобус.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!