Online трансляція

Поради дизайнера: як прикрасити ялинку

19 Грудня 2021

Якщо досі немає новорічного настрою, створити його допоможе прикрашання ялинки та оселі. Втім, яке ж оздоблення обрати?

Дар’я Биковська вже п’ять років займається дизайном інтер’єрів. Цьогоріч, зазначає, у тренді екологічність, природність імінімалізм. Якщо ви хочете придбати ялинку , то краще живу у горщику.

У трендах – багато гірлянд-ліхтариків та монохромність. Тобто можна прикрасити ялинку одним кольором. Можна звернути увагу на новий колір року за версією Pantone – бузковий Very Perry. Та не забуваємо про палітру символу року – чорного водного тигра.

Обрати новорічні прикраси можна як у торговельних центрах, на базарах, так і в інтернет-магазинах. Зазвичай, обираючи прикраси, наприклад, на популярних іноземних сайтах, ми спокушаємося цінами. Та, аби встигнути отримати їх до свят, замовлення потрібно робити хоча б за місяць, а то й два. І підготуватися, що можна придбати «кота в мішку». Бо інколи товар, що отримаєте,геть відрізнятиметься від зображеного на сайті. А про якість іноді страшно говорити. Деякі можуть викликати серйозну алергійну реакцію.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!