Online трансляція

Понад півтисячі будинків знищили росіяни в Оріхові: місцеве населення живе в нелюдських умовах

29 Червня 2022

Російська армія продовжує нещадно обстрілювати Оріхів. На території громади пошкоджені або знищені вже понад пів тисячі будинків. Вкотре російські загарбники поцілили по Оріхівській виправній колонії. Снаряди влучили у приміщення гуртожитків, котельні, ремонтно-механічного цеху та інші ділянки об’єкта. Ворог обстрілює Оріхів майже щодня, але взяти це героїчне місто не може. Про життя людей у нелюдських умовах далі в нашому сюжеті.

Життя оріхівців прямо зараз — суцільне жахіття. Не знаєш, у який момент та в якому місці може розірватися снаряд. Люди у відчаї. Коли скінчиться війна, бояться і думати, що залишиться від їхніх домівок.

Оріхів — ще одне місто у Запорізькій області, яке стоїть кісткою у горлі для окупантів. Недалеко — лінія фронту, але пройти рубежі не вдається. Через це ворог навмання б’є по житлових будинках, комунікаціях, інфраструктурі.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!