Online трансляция

Понад 2 мільйонів українців втратили роботу через карантин — прем’єр-міністр

23 апреля 2020

У Кабінеті міністрів України оцінюють, що через карантин без роботи залишились 2 мільйони людей, водночас офіційно зареєструвалися безробітними близько 400 тисяч

Читайте також: Правоохоронців, які неправильно склали протокол про порушення карантину, можуть карати копійкою

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю «РБК-Україна».

«На сьогодні в нас офіційно зареєстровано понад 400 тисяч безробітних. Однак розрахунково ми виводимо більше ніж 2 мільйони людей, які або втратили роботу, або перебувають у тимчасових вимушених відпустках, або це так зване приховане безробіття», — повідомив Шмигаль.

Окрім інформації про безробітних, Шмигаль розповів, що українцям потрібно вчитись жити в нових умовах щонайменше два роки:

«Світ змінився. І сумнівів ні в кого нема, що ми будемо жити в нових умовах. Ми всі маємо дотримуватись масочного режиму, дотримуватись певних правил дезінфекції, ми всі маємо дотримуватись соціальної дистанції, певних правил поведінки транспорті, в громадських місцях, в магазинах, і так далі. Тобто, це ціла низка речей, з якими ми маємо навчитись жити щоденно. Так як, наприклад, ми чистимо зуби кожного дня, ми маємо навчитись жити з цим. За розрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я, щонайменше, наступних два роки».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5