Online трансляція

Поліція провела перевірку за фактом наруги над дитиною в елітній гімназії Запоріжжя: результати

31 Березня 2021

Вчора ввечері поліція опублікувала результати перевірки за фактом начебто зґвалтуванням підлітка в одній із запорізьких гімназій в центрі міста

Читайте також: Рух потягів між Запоріжжям та Дніпром обмежено: на колії досі ліквідують наслідки НП

Правоохоронці вжили заходи для з´ясування обставин події в учбовому закладі. Факт зґвалтування, з врахуванням показань учасників події, свідків, а також проведеним медичним оглядом, не знайшов свого підтвердження.

Попередньо за результатами перевірки складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. В поліції це пояснили так: “Мати хлопчика, стосовно якого розповсюдилися неправдиві відомості, звернулася з заявою про притягнення до відповідальності батьків його однокласника”.

Наразі правоохоронцями спільно з незалежними психологами проводиться перевірка щодо наявності факту булінгу у навчальному закладі.

Школа, в якій ця ситуація набула розголосу, висловилась з цього приводу на сторінці у соціальній мережі, але наступного дня запис було видалено. Виглядає так, ніби школа не має позиції стосовно цього інциденту.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5