Online трансляція

Поліція не дозволила провести в Запоріжжі концерт популярного гурту “Время и Стекло”

2 Грудня 2020

В палаці культури “Дніпроспецталь” у Запоріжжі вчора, 1 грудня, мав відбутися концерт поп-гурту “Время и Стекло”, однак правоохоронці завадили цьому “святу музики”

Читайте також: Уряд не продовжив дію карантину “вихідного дня”

Захід мав відбутися всупереч діючим карантинним обмеженням, поюяснює пресцентр ГУНП Запорізької області.

Співробітники поліції здійснили превентивні заходи по  недопущенню масового збору громадян, яке могло призвести до поширення COVID-19. Правоохоронці провели попереджувальну роботу з керівництвом палацу культури, організаторами заходу, артистами,  які погодилися скасувати виступ.

“11 листопада були внесені зміни до постанови Кабінету міністрів. Відповідно до цих змін, забороняється проведення масових заходів за участі більше 20 осіб. У випадку, коли до 20 осіб, має бути забезпечена дистанція. Але якщо більше 20 людей (а тут було б, звісно, більше 20), то взагалі забороняється. Саме тому ми говоримо, що були порушені норми діючого законодавства. Але організатори погодилися – без будь-яких протоколів. Вони добровільно погодилися, ми провели з ними профілактичну бесіду, і все це скасували. На цьому тижні мають вирішити, що буде далі, але поки діють ці обмеження, всі заходи, які розраховані на участь більше як 20 людей, скасовані” – розповіла порталу 061 старша інспекторка відділу комунікації Олена Лебединська.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5