Online трансляція

Півмільйона за життя: мешканці Запоріжжя потрібна допомога

5 Травня 2021

Кожен день для жительки Запоріжжя Ксенії Бартащук- це маленька перемога. Минулої осені у жінки стався розрив аневризми судин головного мозку. Їй провели операцію, а після чергового обстеження лікарі виявили ще одну аневризму з патологією судини. Вартість життя – півмільйона гривень.

Ксенії Бартащук 41, контроль за здоров’ям вона веде тепер цілодобово. А почалося все півроку тому, коли одного ранку жінці стало зле. У жінки запідозрили аневризму судин головного мозку. Діагноз згодом підтвердили і вже без вагань зробили операцію. Шість годин фахівці боролися за життя Ксенії. Після цього ще 19 днів жінка приходила до тями в лікарняній палаті. Тепер щодня Ксенія має приймати ліки, робити уколи, ходити по лікарях. До того, у жінки з’явилися проблеми з оком. Підчас операції був пошкоджений зоровий нерв.

Але не це зараз турбує Ксенію. Після операції на одному з обстежень була виявлена ще одна аневризма з патологією судини. Друга операція буде складнішою за першу, хоча й менш травматичною. Для цього знадобляться спеціальні інструменти, їх вартість півмільйона гривень. Таких коштів у родини немає. Допомагають рідні, друзі, колеги і просто небайдужі люди. Залишилося зібрати понад 200 тисяч гривень. Зробити свій внесок за можливості можете і ви. Необхідна інформація є сайті благодійного фонду «Хелпус». Там оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Ксенію перейдіть у кінець сторінки, натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму.  Кожна сума – надважлива, і наближає жінку до здійснення мрії.

Допомогти можна і прямим переказом коштів на карткуа ПриватБанку – 5168 7422 1096 3090 Ксенія Бартащук

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5