Online трансляція

Під загрозою нових карантинних обмежень: чи готове Запоріжжя до чергової хвилі коронавірусу

16 Вересня 2021

Запоріжжю загрожує перехід у жовту зону карантину. Про це сьогодні керівники медзакладів говорили на зустрічі з представниками міської влади.

Вже з понеділка Запоріжжя може перейти у жовту зону карантину. Відтак під загрозою закриття: навчальні заклади, місця громадського харчування і спортивні зали.

Наразі у місті 8% населення перехворіли на ковід, і ще 10% щепились, тож можуть сподіватися на імунітет. З початком навчального року збільшилась кількість хворих серед дітей. Тож за умов низької вакцинації навчальні заклади будуть закриватись.Нині по місту щепились 65% вчителів.

Бізнес-структури теж мають вибір: вакцинувати персонал і продовжувати працювати попри карантин, або ж зачинятись. Крім того, медики кажуть, вакциновані люди зможуть відвідувати концерти, фітнес-зали, заклади громадського харчування. Для не вакцинованих можливе введення обов’язкових плр-тестів.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!