Online трансляція

Петиція про заборону розведення та продажу домашніх і диких тварин: чи працюватиме закон

23 Червня 2022

Заборонити розводити домашніх та диких тварин на період дії воєнного часу та кілька років після його закінчення пропонує автор однієї з петицій на сайті Президента України. Чи працюватиме такий закон та чи потрібен він взагалі — зоозахисників та юристів питала наша журналістка.

Через війну загинули тисячі чотирилапих, і, за логікою автора ініціативи, у такий скрутний час навіть породних цуценят та кошенят діти нікуди. Власники запорізького мінізоопарку з перших днів війни рятують домашніх та диких тварин, що опинилися на вулиці. Історій, коли недобросовісні розплідники стали для чотирилапих причиною каліцтва, багато.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!