Online трансляція

Перемога “Метінвесту” на міжнародному конкурсі – стимул для інших українських компаній

27 Жовтня 2020

Днями стало відомо, що група “Метінвест” виграла престижний міжнародний конкурс. Цей успіх повинен стати хорошим прикладом для інших компаній України.

Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія “Метінвест” перемогла в конкурсі IIRSM Risk Excellence Awards 2020 року, який традиційно проводить Міжнародний інститут з управління ризиками та безпекою праці. Це одне з найсерйозніших змагань серед світової бізнес-спільноти в сфері управління ризиками, безпеки праці та промислової безпеки. Причому “Метінвест” переміг в одній з найскладніших категорій – “Програма змін року”. В цілому в цьому році серед учасників конкурсу були всесвітньо відомі компанії – PepsiCo, Fujitsu, Multiplex Middle East, John Berrisford, Staffordshire Fire & Rescue Service, Jonathan Smith, TJ Transport, Healthcare і багато інших.

Для групи “Метінвест” перемога в конкурсі незалежної впливової організації стала визнанням правильності розробленої програми і обраного курсу з управління ризиками та безпекою праці. Компанія продемонструвала системний підхід в цій сфері і використовувала кращі практики інших компаній.

Вдалі бізнес-кроки “Метінвесту” стають традиційними. У червні-2020 агентство Sustainalytics надало міжнародній групі “Метінвест” рейтинг ESG. Це комплексна оцінка “ефективності діяльності в області екології, соціальної політики і корпоративного управління”.

Крім того, перемога “Метінвесту” в міжнародному конкурсі стане хорошим прикладом для інших компаній. І не тільки з точки зору того, як правильно використовувати передовий міжнародний досвід.

В Україні багато бізнес-структури вже давно працюють на рівні найвищих світових стандартів і можуть поділитися своїми напрацюваннями – наприклад, на таких конкурсах як IIRSM Risk Excellence Awards. Це обов’язково буде сприяти особистісному зростанню цих компаній, а також позитивно впливати на імідж України. Що дуже важливо для всієї вітчизняної бізнес-спільноти.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5