Online трансляція

Перегляд кіно на будь-якому пристрої

23 Червня 2022

Попри велику кількість фільмів, сучасному кіноману буває досить важко знайти варіант, якого він ще не бачив. Якщо найпопулярніші картини вже переглянуті, не варто сумувати: кращі фільми онлайн представлено на Київстар-ТБ.

Тисячі фільмів з різних країн

Існує досить багато кіностудій, які знімають якісні картини. Якщо основні американські та європейські фільми переглянуті, то варто звернути увагу на кінопродукцію:

  • Китаю;
  • Індії;
  • Нігерії;
  • Південної Кореї та інших країн.

Наприклад, не всі кіномани знають, що в Нігерії або Індії знімається по 3-4 кінокартини на день. Звичайно не всі вони заслуговують уваги, але є і багато пристойних пропозицій. Індійське кіномистецтво вийшло на новий рівень за останні 10 років. Кінокартини мають солідний бюджет, а національній тематиці присвячено мінімум часу. Тобто майже ніяких пісень, танців або національних костюмів.   

Не гірше справи йдуть й у південнокорейському кіно. Знімаються серіали та кіно, які стають абсолютними бестселерами в усьому світі. Такі фільми заворожують своїм заплутаним сюжетом, а якість спецефектів не поступається голлівудським.

Аналогічні справи й в нігерійському кінематографі. Країна знімає дуже багато кінокартин та серіалів протягом одного року. Характерна особливість фільмів нестандартний сюжет, та актуальні для країни та всього світу проблеми.  

Найкраще українське кіно від Київстар-ТБ

Ріст в якості та кількості спостерігається й у вітчизняному кінематографі. Все більше на екранах з’являється українських комедій, бойовиків, історичних картин, мелодрам. Завдяки сучасному обладнанню, цікавому сюжету та вдалому підбору акторів, вдається зняти цікаве та якісне кіно.

Багато вітчизняних картин з успіхом транслюється і в інших країнах. Деякі з фільмів навіть отримують нагороди на різноманітних кінофестивалях. Платформа Київстар-ТБ вікно у світ сучасного кінематографа. Кожен з користувачів може залишити відгук про певний фільм або почитати відгуки тих, хто вже встиг переглянути його.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!