Online трансляція

Пацієнти Бердянського психоневрологічного диспансеру не отримують гарантовані державою безкоштовні ліки: в чому проблема

24 Лютого 2021

Пацієнти Бердянського психоневрологічного диспансеру не отримують гарантовані державою безкоштовні ліки. Майже рік адміністрація закладу шукає вихід зі складної ситуації, але позитивного результату поки немає. Чи можливо вирішити проблему, з’ясовували наші кореспонденти.

Більш ніж сімсот пацієнтів Бердянського закладу з надання психіатричної допомоги з літа минулого  року не отримують необхідні  ліки. Раніше ними безоплатно забезпечувала держава. Але кошти на ліки наразі не виділяються. У минулому році змінилась система фінансування таких закладів.

Звернення до Національної служби здоров’я України, профільного міністерства, кажуть лікарі, результатів не дали. Втім, як стверджують у Запорізькій облраді, ніяких повідомлень про необхідність додаткового фінансування від керівництва закладу не надходило. Тому у бюджет регіону й були закладені лише кошти на утримання диспансеру.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5