Online трансляція

Оновлення Хортиці відзначили на всеукраїнському форумі

25 Листопада 2021

Розвиток туризму, перспективи авіації та залучення іноземних інвестицій. Ці та інші питання сьогодні обговорили учасники масштабного форуму у Києві. Захід під назвою “Велике будівництво: авіація та туризм” відбувся у терміналі F аеропорту Бориспіль.

У ньому взяли участь перші особи держави, бізнесмени та фахівці різних галузей. Протягом кількох годин експерти обговорювали розвиток внутрішнього та зовнішнього авіасполучення, а також питання туризму. Зокрема, говорили і про острів Хортиця. Тут триває реконструкція у межах державно-приватного партнерства між владою та Групою Метінвест. Перетворення на острові тривають згідно концепції, розробленої за ініціативи  Метінвесту.

Цьогоріч на острові завершена реконструкція Козацього кола, Пагорба єдності. Тривають роботи у музеї історії запорозького козацтва.

Не мало сил доклали і для створення айдентики острова. В межах розробки бренду було створено 24 логотипи Хортиці

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!