Online трансляція

Одинадцятирічний Андрій з діагнозом апластична анемія потребує допомоги

7 Квітня 2021

Одинадцятирічний Андрій з Приморська потребує допомоги. Хлопчик майже півроку перебуває у лікарні з діагнозом апластична анемія. Скільки ще потрібно лікуватися, медики сказати не можуть. Хворобу остаточно подолати можна лише пересадивши кістковий мозок, але на це у родини грошей немає. Про історію боротьби Андрія — далі у сюжеті.

При цьому захворюванні пригнічується кровотворна функція кісткового мозку, яка проявляється недостатнім утворенням еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів. Щотижня Андрію роблять переливання крові. Рівень клітин доводиться штучно підтримувати.

Нині хлопчику необхідна кров та її компоненти. У нього вона рідкісна — четверта негативна, тож донорів шукати складно. Тим не менш, в обласній станції переливання крові про Андрійка знають та щотижневі його потреби задовольняють.

Кров лише підтримує життєдіяльність. З лютого до початку червня хлопчик буде отримувати і специфічне лікування — імуносупресивну терапію. Якщо кістковий мозок не активізується, то Андрійкові доведеться робити пересадку кісткового мозку. Зробити це можна в Україні, але тут величезні черги. А от у Туреччині черг немає, але коштувати це буде більше ста тисяч доларів. У родини таких грошей немає, нині доводиться їх шукати навіть на лікування.

Реквізити для допомоги:
4441 1144 2787 6824
Олешко Маргарита Анатоліївна

Автор: Телеканал TV5



Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5