Online трансляція

Об’єднало горе: як в одному з запорізьких гуртожитків живе кілька сотень вимушених переселенців

12 Липня 2022

До 24 лютого у них були  різні долі, різні життя, та тепер у них одна спільна біда і статус – вимушені переселенці. Війна закинула мільйони українців далеко від дому, хтось взагалі його втратив. Люди не можуть повернутися на рідну землю, бо там рвуться снаряди чи панують окупанти. Велика кількість вимушених переселенців знайшла свій прихисток у Запоріжжі. Зокрема, кілька сотень прихистив гуртожиток Запорізького медичного університету.

Які будні мають там люди та чи будують плани на майбутнє, дивіться у нашому репортажі.

У гуртожитку майже 350 вимушених переселенців.  Багато родин з дітьми. Тут комфортні кімнати, обладнанні кухні. Побут переселенців різний. Люди встановили тут графік чергувань, підтримують порядок. Їх залучають до праці, і всіляко підбадьорюють, каже завідувачка гуртожитку.

Тут прихистили переселенців з різних куточків Запорізької області, Донеччини та Херсонщини. Більшість не планує переїздити, бо не хочуть бути ще далі від дому.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!