Online трансляція

“Нульове” село: як під постійними обістрілами виживають мешканці Кам`янського

1 Липня 2022

Життя між миром та війною. Мешканці Кам`янського чи не з перших днів повномасштабного вторгнення звуть своє село нульовим. Постійні прильоти, зруйновані вщент цілі вулиці, і близько 400 людей, що з тих, чи інших причин виживають у надскладних умовах, але при цьому — підтримують одне одного і не втрачають віру в краще. Про “обстріляний” побут — у сюжеті.

Ця поїздка до Кам`янського  — одна з найнебезпечніших за останній час. Не розірвані снаряди, які стирчать обабіч дороги, а поруч — іржаві залишки обстріляних або підірваних автівок. Але головне — доїхати і привезти людям найнеобхідніше.

По приїзду бачимо “екскурсовода” обстріляним селом — пані Світлану. Її будинок вже зруйнований, тож нині жінка живе у сусідів.

Місцеві сміливці кооперуються разом і героїчно ведуть свою боротьбу — з умовами, нестачею їжі, води, і насамперед – зі страхом. Причому, тримають оборону міцно, адже сил вистачає навіть на гумор.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!