Online трансляція

Новий потяг через Запоріжжя до Карпат: який він

19 Грудня 2021

«Укрзалізниця» запустила найдовший маршрут в історії. 1806 км країною долає потяг «Маріуполь-Рахів», минаючи Запоріжжя, Дніпро та ще низку міст. 13-го грудня потяг був у першому рейсі, і на ньому наша знімальна група відправилась до Буковеля. 

Напрямок відкрито 13 грудня. І на нього «Укрзалізниця» випустила нові купейні вагони, які зібрали на Крюківському вагонобудівному заводі. Місце в купе коштує близько тисячі.

Панель керування, розетки з USB-портами у купе. Туалети вакуумні, тому на санітарні зони не зачиняються. А у салоні є кондиціонер. Біля входу вмонтовані дві камери відеоспостереження. Зображення з монітору бачать провідники.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!