Online трансляция

Нові пом’якшення: що очікує Україну на карантині з 22 травня

14 мая 2020

З 22 травня МОЗ України пропонує запроваджувати 2 етап виходу з карантину. Можливо це буде лише за умови суворого дотримання усіх протиепідемічних заходів.

Під час брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів про другий етап виходу України з карантину. Їм передбачено відновлення роботи громадського транспорту, включно із метрополітеном, а також – початок роботи готелів. У готелях все ще не будуть працювати ресторани, і також поки що не дозволять працювати хостелам. І усі заклади, які відкриються з 22 травня, повинні будуть дотримуватися усіх протиепідемічних норм: персонального захисту працівників і відвідувачів, дезінфекція приміщень, тощо.

Окрім відкриття готелів та відновлення роботи транспорту планується дозволити проводити спортивні змагання. Але поки що – без глядачів. Відкрити хочуть і дошкільні заклади.

Знаття обмежень будуть рекомендованими, але прийматимуть чи відхилятимуть такі рекомендації вже влада на місцях.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли про те, як і коли в Україні планують відновлювати пасажирські перевезення і транспортне сполучення між населеними пунктами. Сьогодні ж, 14 травня, в Україні вперше кількість тих, хто одужав за добу перевищила кількість нових випадків ураження.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5