Online трансляція

Няню приватного садку у Запоріжжі, де померла дитина, намагалися «перевести» під домашній арешт

23 Липня 2020

Майже два місяці тому в одній з запорізьких квартир, де заповзятлива жінка організувала нелегальний дитячий садок, померла маленька  дівчинка. Одна з ймовірних причин — захлинулась під час блювання. Тоді суд обрав горе-няні запобіжний захід: 2 місяці в ізоляторі тимчасового тримання. Але нещодавно адвокат подав клопотання та просив суд змінити перебування в СІЗО на домашній нічний арешт

На початку червня няні нелегального садка було повідомлено про підозру. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 2 місяці. Нещодавно адвокат підсудної подав клопотання про зміну запобіжного заходу на домашній нічний арешт. Такі перспективи родичам далеко не до вподоби. Сьогодні в Орджонікідзевському суді, де розглядалось клопотання, емоції не вщухали. Підозрювана не була присутня в залі, вона надавала свідчення за допомогою відеозв’язку. Її адвокат заявив про клопотання провести частину засідання в закритому режимі.

Врешті, клопотання суд не задовольнив. Також стало відомо, що на підозрювану чекає психіатрична  експертиза. Найближчий місяць горе-няня ще проведе у СІЗО. Далі суд знову прийматиме рішення щодо запобіжного заходу.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5