Online трансляція

Неприємне сусідство: мешканці спального району Запоріжжя страждають від «наливайок»

4 Серпня 2020

Розбиті  дорогі, відсутність вуличного освітлення та численні наливайки. На ці проблеми скаржаться мешканці одразу кількох будинків у Хортицькому районі. Люди кажуть про зависокі тарифі та повне ігнорування їхніх проблем з боку місцевої влади

Біля будинку Рубана 11 у Хортицькому районі зібралися місцеві мешканці. Кажуть про проблеми, які їх хвилюють найбільше: старі комунікації, розбиті дороги, дах, який протікає та засилля сміття. Пані Людмила живе у цьому будинку близько 30 років. Каже, питання не вирішуються роками. І це не єдина проблема у цьому мікрорайоні. Тут розташовано зо два десятки будинків. Однак, знайти спокій у власних квартирах люди не можуть навіть ввечері, адже поруч працює одразу кілька наливайок. З подібною проблемою стикнулися і мешканці кількох будинків по вулиці Лахтинській. Тут, біля ринку, за словами місцевих, є дві незаконні точки продажу алкоголю.

Ця проблема є у кожному районі Запоріжжя каже активіст Партії Порядок Анатолій Остапенко. Для її вирішення потрібні чіткі дії  відповідальних органів.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5