Online трансляція

Не змарнуй: як у Запоріжжі провести унікальні вихідні

28 Лютого 2020

Погода за вікном все ще вередує, та ми переконані, що це – не привід залишатися вдома. Тим паче, що наближається єдиний день не лише в цьому, а і у найближчі 4 роки, приходить весна і завершується один з найсмачніших тижнів. Тож знайомтеся з нашою афішею та готуйтеся до насичених та яскравих вихідних

Вареники, млинці і козацьки розваги

Завершується тиждень Масниці, і усе місто буде це святкувати. У Запоріжжі на кількох локаціях проведуть масштабні народні гуляння з традиційними на цей час смаколиками, розважальними програмами, конкурсами та забавами.

 

Масницю можна буде відзначити:

 

На пл. Маяковського. Свято тут почнеться 1 березня о 10:00. В програмі – козацькі бої, майстер-класи, і, звичайно ж, млинці.

У кінному театрі «Запорізькі козаки», також 1 березня. Виступ акторів театру з елементами бойових мистецтв та кінного спорту, ярмарок майстрів, традиційні смаколики та спаленням величезної солом’яної ляльки.

На водній прогулянці на SUP’ах та байдарках. 4 години активного дозвілля з милуванням неймовірними краєвидами Хортиці та Дніпровських порогів. Завершиться дійство приготуванням та поїданням запашних млинців в урочищі Сагайдачному.

На пішохідній прогулянці Хортицею, 29 лютого. Готувати млинці тут не будуть, пропонують їх одразу ж брати з собою. А от корисний, приємний та гарний вихідний день на Хортиці – обіцяють.

Запалення журналістських та творчих зірок

Учнів 5-11 класів запрошують на Медіа-квест, який проведуть 1 березня, до Дня дитячого телебачення. Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Дитячо-юнацька телестудія «Грані» підготував для бажаючих своєрідний квест, у якому діти зможуть спробувати себе у ролі фотографів та моделей, операторів та режисерів монтажу, теле- та радіо-ведучих і журналістів. Деталі – тут.

 

 

Відкриття велосезону

1 березня на Хортиці відкриють велосезон. Усіх поціновувачів цього виду транспорту та «двоколісних» прогулянок запрошують на своєрідний тур у плавневу частину острову. В програмі – спроба знайти та подивитися на диких мешканців заповідника, а також – привал з вогнищем та смаженими на ньому сосисками і тематичні конкурси. Деталі – тут.

 

 

 

Вихідний speaking club

29 лютого у Запоріжжі можна буде сходити у розмовний клуб з англійської мови. Спікер проведе заняття з теми Lifestyle in America, де можна буде дізнатись про ритм життя у цій країні, обговорити їхню культуру, і, власне – підтягнути свої англійську та вивчити багато нового. Деталі – тут.

 

Подорож до затонулого міста

Перший день весни можна зустрітити і у «минулому» Краєзнавець Роман Акбаш знову запускає свою віртуальну машину часу, та запрошує у подорож до того Запоріжжя, яке залишилося лише на дні Дніпра. Під час віртуальної екскурсії «Запорізькою Атлантидою», учасники зможуть познайомитися з селищами Павло-Чічкас та його видатними об’єктами – старовинними лікарнями, кладовищем, пам’ятками та іншим. Деталі – тут.

 

Нехай ці вихідні видадуться для вас насиченими, приємними, позитивними і смачними!

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5