Online трансляция

Не встигли намилуватися: відпочивальники у Запорізькій області «вбивають» відроджений водоспад

22 мая 2020

Понад два тижні мережа інтернет рясніє дописами про відновлення водоспаду у Пологівському районі. Туристи з різних куточків вирушають побачити красу на власні очі. Популярним місце залишається і для місцевих жителів. Тепер на водоспаді є чим помилуватись, і чим обуритися.

Пивні бляшанки, скляні пляшки, обгортки від цукерок, насіння і сотні недопалків. Все це залишається після навали туристів. Сміття з кожним разом стає все більше. Воно і на каміннях, і поблизу водоспаду. У соціальних мережах деякі пологівці не приховують свого обурення діями земляків. Все частіше з’являються коментарі із закликами не засмічувати природу. З таким проханням до туристів звертається і староста села Кінські Роздори, неподалік якого тече водоспад

Водоспад знаходиться за межами села, але у громаді обіцяють організувати вивіз сміття з території. Водночас звертаються до туристів. Попереду вихідні, тож туристів, котрі збираються відвідати Роздорський водоспад на старій дамбі просять не залишати чергову партію сміття після відпочинку і берегти довкілля.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5