Online трансляція

Не розбирайте чемодани: Україна залишилися у «зеленому» списку для ЄС

23 Жовтня 2021

На цьому тижні Україна залишилася в “зеленому” списку країн Європейського Союзу для подорожей. Про це повідомляє журналіст Рікард Йозвяк.

Цього тижня рада ЄС мала ухвалити рішення про оновлений список «зелених» країн. У такий список потрапляють ті держави, з яких безпечно приймати туристів. І Україну поки що ж з нього не виключили.

Та статистика поширення коронавірусу і факт продажу сертифікатів про вакцинацію поставили під сумнів нашу державу для ЄС, і її хотіли виключити з переліку країн, яких приймають країни Європи.

Наступний перегляд список у запланований вже на наступний тиждень, з 25 по 31 жовтня.

Зазначимо, що рішення, яке приймає рада ЄС, не остаточне. Воно носить рекомендаційний характер. А фінальне рішення завжди залишається за кожною окремою країною членами ЄС.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!