Online трансляція

Не байдужі: у Запоріжжі водії допомагають містянам

19 Березня 2020

У місті досі відчуваються усі проблеми із обмеженням на перевозку пасажирів у громадському транспорті. Та на допомогу іноді приходять водії на власних авто.

Небайдужі власники автомобілів рятують містян, які застрягли в чергах на громадський транспорт. В Осіпенківському мікрорайоні, наприклад, зафіксували такий прояв доброти на відео. Водії під’їжджають прямо до зупинок громадського транспорту та запрошують людей, яких можуть підвезти.

Подібні ініціативи запускають зараз у багатьох населених пунктах. Також почали запускати групи та канали для координації. У них збираються водії і ті, кому потрібна їх допомога, так координуються та підвозять людей до зручних їм місць. Таку групу запустили мешканці Запорізького району, де об’єдналися водії Кушугуму, Малокатеринівки та селища Балабине.

А окрім цього запоріжці долучилися до вже всеукраїнської акції “Підвези медика”. В рамках такої акції водії допомагають медикам дістатися їх робочих місць. Долучитися до своєрідного флеш-мобу може кожен водій. Для координації створили групу у телеграм

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5