Online трансляція

Назад у дитинство: для дітей вимушених переселенців у запорізькому парку організували свято

12 Липня 2022

Щодня для кожного маленького українця, дорослі роблять усе можливе, аби поранене війною дитинство знов стало безтурботним. Так, волонтери “Зеленого центру Метінвест” разом з громадськими організаціями влаштовують у парках різних районів Запоріжжя свята для тих, хто вимушений був покинути рідний дім через війну.

Як відволікають дітей та що за час війни переживають самі аніматори та волонтери – у сюжеті нашої журналістки.

Близькі до серця та впізнаванні мотиви, прапор України та посмішки десятків людей. Більшість з них були вимушені покинути свій рідний дім через війну і зараз, здається, на мить вони забули про всі біди, що прийшли разом з російською агресією. Більшість з цих дітей – звикають до нового життя у новому для себе місті. Разом з батьками, тікали від ворожого вогню. Аби у маленьких українців було щасливе дитинство, для них організували свято.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!