Online трансляція

Навіщо рф знищує Гуляйполе, Пологи, Оріхів? Експертна думка

22 Червня 2022

Російські окупанти продовжують щодня піддавати обстрілам територію Запорізької області: Гуляйполе, Оріхів, села Пологівського та Василівського району. Яка мета загарбників? Воєнно-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив», український блогер Олександр Коваленко (“Злой одессит”) у програмі “Експертна думка” розповів про мету російської армії на Запорізькому напрямку.

Новини про ситуацію в Запорізькій області читайте в нашому Telegram-каналі.

“Є дві мети. Перша, звісно, це терор, морально психологічний тиск як на мешканців цих населених пунктів, так і на Збройні сили України. Друга – знищення майже усієї цивільної інфраструктури з тактичного погляду. Їм (окупантам, – ред) досить складно вести бойові дії в містах, в населених пунктах. Ми бачимо, які в них були великі проблеми в Маріуполі, коли маючи перевагу 20 до 1, не могли місто досить довгий час окупувати. Така сама ситуація в Сєвєродонецьку. Майже вже три тижні вони не можуть окупувати це місто, хоча по деяким напрямкам вони також мають перевагу 1 до 10, 1 до 20. Вони не мають професійних здібностей, щоб максимально ефективно вести бої в містах, тому вони використовують тактику максимального знищення населеного пункту”, – пояснив Олександр Коваленко.

Повне інтерв’ю з експертом дивіться тут.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!